Młodzieżowa Sekcja Teatralna MDK Lubliniec poruszyła serca zgromadzonej publiczności!

„Nie odrzucaj mnie” śpiewali w czwartek popołudniu 18 maja 2023 roku zdolni wokaliści MDK Lubliniec! Spektakl „Żabnica” w wykonaniu Młodzieżowej Sceny Teatralnej zachwycił zgromadzonych w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury!

,,Aktorzy'' Młodzieżowej Sceny Teatralnej Niezmiernie emocjonalny przekaz występu, ogromna autentyczność młodych aktorów, przejmująca i pełna ekspresji choreografia sprawiły, że ten wieczór pełen był wzruszających momentów. Nie bądźmy obojętni na hejt, przemoc, obelgi i wyzwiska! Reagujmy na agresję, walczmy z nią. Nie pozwólmy, aby młody człowiek, który jest wrażliwy i pełen swoich wewnętrznych problemów, zagubił się i został sam…

Gratulacje dla wszystkich występujących na scenie. To był bardzo piękny występ, macie ogromny TALENT! W spektaklu wystąpili młodzi artyści z sekcji Młodzieżowa Scena Teatralna a byli to: Victoria Bula, Vanessa Burzyk, Ksenia Deneko, Aleksander Dziwis, Marta Dyla,  Anna Granosz, Martyna Górniak, Zuzanna Heluszka, Antonina Kaczmarczyk, Olga Kanclerz, Maria Kubat, Liliana Modlińska, Felicja Roj, Barbara Seiffert, Katarzyna Seiffert, Hanna Słota, Kinga Stefaniuk, Jaśmina Szewczyk oraz Aleksandra Szraucner.

Podczas spektaklu zaprezentowali się również uczestnicy sekcji Studio Wokalne MDK Lubliniec Kamil Jaskulski (oprócz  świetnego wykonania piosenki Ralpha Kamińskiego ,,Małe serce’’, zachwycił także akompaniując na trąbce do utworu Zbigniewa Wodeckiego ,,Rzuć to wszystko co złe’’) i Olga Kanclerz przygotowani przez instruktor Karolinę Wieczorek. Tego wieczoru wystąpili także Radosław Gembała i Zofia Koloch podopieczni instruktor Magdaleny Schlagner. W piosence Tatiany Okupnik ,,Puzzle’’ zachwyciła i oczarowała publiczność niezwykłą wrażliwością w głosie Michalina Pietrzak, której instruktorem prowadzącym jest Katarzyna Suchara. Zaśpiewała również Aleksandra Mucha.

Gromkie brawa i owacje na stojąco na zakończenie wydarzenia nie były przypadkowe. Podziękowania dla instruktor Agnieszki Raj-Kubat, która odpowiedzialna była za scenariusz i reżyserię spektaklu. Naprawdę to był ogrom pracy, a efekt był spektakularny! Szymon Michlewicz-Sowa, to dzięki Tobie mogliśmy oglądać ten piękny ruch sceniczny młodzieży! Magdalena Schlagner, Katarzyna Suchara i Karolina Wieczorek, gratulujemy i dziękujemy, że pod waszymi skrzydłami rosną takie talenty! Efekty multimedialne, dźwiękowe i świetlne, o które zadbali Monika Klimza-Gryc oraz Grzegorz Nowak dopełniły całości! Marek Sklarczyk, dziękujemy za miłą dla ucha oprawę muzyczną. To był wyjątkowy wieczór, czekamy na kolejne spotkanie z Młodzieżową Sceną Teatralną.

Zobaczcie fotorelację

,,Aktorzy'' Młodzieżowej Sceny Teatralnej