„Zaproś nas do siebie” – przygoda dobiega końca!

Kończymy powoli całoroczną przygodę z programem „Zaproś nas do siebie” organizowanym przez  Narodowe Centrum Kultury i Kadrę Kultury. A wydawać by się mogło, że dopiero co cieszyliśmy się, że zostaliśmy wybrani! A przypominamy nieśmiało, że zgłoszenia z całej Polski można by liczyć w setkach, a w „szczęśliwej szesnastce” znaleźliśmy się my. 🙂
I chociaż miało być nieco inaczej, NCK – jak każda instytucja kultury – stanęła przed ogromnie trudnym zadaniem dopasowania swoich planów i oczekiwań do pandemicznej rzeczywistości. Dzięki niezwykłej elastyczności i pomysłowości, dzięki wykorzystaniu technologii (też się jej przy okazji uczyliśmy) otrzymaliśmy OGROMNĄ porcję wiedzy, inspiracji i znajomości. „Zaproś” dla nas to kilkanaście godzin indywidualnych konsultacji, merytoryczne szkolenia (każdy pracownik MDK uczestniczył w przynajmniej jednym!), nowe znajomości w całej Polsce i ogrom wiedzy, który już wykorzystujemy ❤️ Komunikacja, zarządzanie projektami, praca z młodzieżą, praca z dziedzictwem kulturowym…. Wszystkiego od razu nie jesteśmy w stanie wdrożyć, ale wiedzcie, że krok po kroku zmieniamy swój sposób pracy i podejścia do działań kulturalnych.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tegorocznego „Zaprosia”. Trochę nam smutno, że to już prawie koniec. Ale… bądźcie z nami w poniedziałek na uroczystym podsumowaniu „Zaprosia” ? Szczegóły wydarzenia >> tu <<