Zapraszamy do udziału w XXII Lublinieckiej Wiośnie Kulturalnej

Wiosna kulturalna to powiew świeżości i przegląd młodych talentów. A tych z pewnością nie zbraknie na naszej scenie. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXII Lublinieckiej Wiośnie Kulturalnej, która odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2022r.

Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej adresowany jest do przedszkolaków, uczniów i studentów oraz zespołów w ośrodkach kultury i placówkach oświatowych.

Program przeglądu:

23.04.2022, godz. 10:00 – prezentacje wokalne

24.04.2022, godz. 10:00 – prezentacje zespołów tanecznych

Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia!

Zgłoszenia można nadsyłać:

na adres: Miejski Dom Kultury, ul. Plebiscytowa 9, 42-700 Lubliniec

mailem: kontakt@mdk.lubliniec.pl

Regulamin >> tutaj <<

Karta zgłoszeniowa  >> tutaj<<

Podczas eliminacji i finału jury oceniać będzie:

– Prezentacje wokalne: walory głosowe, interpretację, muzykalność, wyczucie rytmu, ogólny wyraz artystyczny.

– Prezentacje taneczne: dobór repertuaru tanecznego, dostosowanego do możliwości wykonawczych zespołu, opracowanie choreograficzne, poczucie rytmu, technikę oraz trudność wykonywanych ruchów, układów i figur, bogactwo figur tanecznych, strój i wrażenie artystyczne, ogólny wyraz artystyczny.