Darmowe wejściówki na koncert Gospelsów już dostępne!

Już dziś możecie zgarnąć darmowe wejściówki na koncert „3mamy kciuki”! Gospelsi zagrają z zespołem na żywo. Podczas koncertu będziecie mogli wspomóc trzech wspaniałych chłopców: Franka, Kacpra i Maksa. Razem z lublinieckimi królami gospel wystąpi Daniel Cebula-Orynicz.

Koncert odbędzie się 20 marca o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Darmowe wejściówki będzie można drukować od dzisiaj za pośrednictwem programu do zakupu biletów na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl oraz odebrać w kasie MDK od godz. 15.00.

Koncerty Gospelsów to wydarzenia pełne dobrej muzyki i pozytywnej energii. Zespół składa się z pasjonatów śpiewania, którzy swoją radością i talentem pragną dzielić się z innymi. W ich duszach przede wszystkim gra gospel, ale sięgają także po inne gatunki muzyczne. W swojej twórczości zwracają uwagę na wartościowe przesłanie i własne aranże. Charyzmatyczni trenerzy: Karolina Wieczorek oraz Artur Tekieli nie tylko dbają o wysoki poziom muzyczny, ale także dokładają starań, by pielęgnować atmosferę przyjaźni i serdeczności w zespole.

Gospelsi chętnie kolędują, śpiewają gościnnie podczas mszy św., a także biorą udział w koncertach charytatywnych. W 2020 roku uczestniczyli w koncercie charytatywnym „Razem dla szkoły!” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu dla Zespołu Szkół im. Edyty Stein. W 2019 roku dali kilka koncertów dla chorego na białaczkę Filipka, a także wystąpili podczas uroczystej Gali Fundacji „Twoje TAK ma ZNACZENIE”. Gospelsi słyną również z ciekawych inicjatyw online. Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II skomponowali dwa utwory, które następnie zaprezentowali na kanale YouTube MDK. Do udziału w nagraniach zaproszeni zostali różni młodzi wykonawcy z Lublińca. Jedną z piosenek: ,,Everywhere that I go”, która pojawi się podczas koncertu „3mamy kciuki”, możemy również usłyszeć w sieci. Klip nakręcono podczas pandemii. Każdy z artystów nagrywał swoją partię indywidualnie. Na koniec wszystkie filmy zmontowano w jedną całość. Video można zobaczyć >>tutaj<<