Świętowanie 60-tki pod ,,chmurką’’

W piątkowe popołudnie 21 lipca 2023 na boisku na osiedlu przy ulicy Robotniczej odbyły się ,,Wyjazdowe urodziny MDK’’. Sporo osób przybyło, aby świętować jubileusz Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

Plenerowy festyn był bardzo udanym wydarzeniem. Atmosfera była pełna pozytywnej energii i letnich wibracji. Muzyka w tle, aura pogodowa w sam raz, aby spotkać się i razem celebrować 60-te urodziny MDK.  A jak mówi hasło promujące ten wyjątkowy dla nas rok, tak i tym razem kultura wyszła wszystkim ,,na zdrowie”!  I mali i duzi dali się porwać do zabawy naszymi kostkami, z chęcią zakręcili jeżykiem i zagrali w planszową grę związaną z Miastem Lubliniec. Nie zabrakło również urodzinowego quizu i tortu z ,,niespodzianką”. Za poprawne odpowiedzi dyrektor MDK Lubliniec Agata Woźniak-Rybka wręczała drobne upominki. Odbyły się również warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy stworzyli urocze laleczki. Poprowadziła je Monika Klimza-Gryc. Do tanecznej zabawy zaprosił instruktor sekcji Zespół Pieśni i Tańca ,,Halka’’ Krystian Olszowski.

Dziękujemy, za ten wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia znowu!

Zobaczcie fotorelację z wyjazdowego spotkania, które odbyło się w ramach Miejskiego Projektu Streetworkingowego – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji

Zobaczcie fotorelację