Zapraszamy na sierpniowe ,,Kulturalne środy’’

Połowa wakacji za nami. Ale my nie zwalniamy tempa! Zapraszamy serdecznie na spotkania w ramach cyklu ,,Kulturalne środy na leżakach’’. Wydarzenia odbędą się na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu.

2 sierpnia 2023 roku o godzinie 17:00 na ,,Kalmerkarskie czary-mary’’ porwie jedyna w powiecie lublinieckim Łonczalnia Maszketów czyli  Manufaktura Słodyczy KukuRyku  ,,Maszket na patyku’’. To będzie wyjątkowo słodkie popołudnie, podczas którego będzie możliwość degustacji łakoci takich jak lizaki czy cukierki.

9 sierpnia 2023 roku o godzinie 17:00 wesołe ,,cwaniaczki warszawskie’’  Klementyna i Teodor ze znanej i lubianej przez wszystkich Grupy Artystycznej ,,Galimatias’’ rozbawią wszystkich i zachęcą do zabawy w stylu retro.

23 sierpnia 2023 roku o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z Centrum Pracy z Psem ,,Songo’’. Podczas wydarzenia poprowadzona zostanie prelekcja, której celem jest obudzenie empatii względem zwierząt oraz uświadamianie wśród społeczeństwa praw i potrzeb naszych psów. Uczestnicy dowiedzą się także jak prawidłowo przywitać się z psem, jak zapobiegać atakom ze strony czworonożnych przyjaciół oraz w jaki sposób reagować w sytuacjach kryzysowych.

Na wszystkie wydarzenie wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie, ,,niech kultura wyjdzie na zdrowie’’.