Stworzyły urocze pudełeczka na… herbatę!

We wtorkowe przedpołudnie 22 sierpnia 2023 roku w sali baletowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbyły się warsztaty ,,Herbaciarka’’ z cyklu Kreatywny Przystanek 60+. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, a efektem są pełne uroku udekorowane drewniane skrzyneczki na herbatę.

Uczestniczki z pomocą farb akrylowych i pędzli ozdobiły herbaciarki według własnej inwencji. Następnie przykleiły do nich drewniane elementy, które dopełniły całości. W jesienne dni pudełeczko będzie wspomnieniem tego sierpniowego przedpołudnia.  Warsztaty poprowadziła Aleksandra Wipler.

Cykl warsztatów ,,Kreatywny Przystanek 60+’’ trwać będzie do grudnia bieżącego roku. Zapraszamy na kolejne warsztaty już 19 września 2023 roku o godzinie 17:00. Poprowadzi je instruktor Marzena Grzyb. Zapisy na spotkanie pt. ,,Anielska twórczość’’ już 5 września w godzinach od 15:00-21:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem lub numerem telefonu 34/ 351 06 88.

Zajęcia razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu współorganizuje Fundacja ,,Lubi mi się…”.

Zadanie publiczne dofinansowanie i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 12 856,00 zł. (77,39% – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania)

Zobaczcie fotorelację

drewniane pudełeczko