Otwarcie „park&ride” – odwiedź przystanek eMDeK

Już za tydzień – 16 września – otwarte zostanie centrum przesiadkowe „park&ride” w Lublińcu. Z tej okazji na mieszkańców miasta czeka mnóstwo atrakcji – wśród nich: umieszczony na jednym z poziomów przystanek eMDeK!

Tego dnia po Lublińcu będzie krążył stary autobus – przejażdżka nim to będzie prawdziwa podróż w czasie! Dla mieszkańców przejazd jest bezpłatny.  Dodatkową wycieczkę w przeszłość zafunduje wystawa starych samochodów.

Na jednym z pięter umieszczony zostanie przystanek eMDek! To miejsce powinni odwiedzić wszyscy, który chcą wykonać własnoręcznie pocztówkę, magnes, zrobić sobie zdjęcie w autobusowej fotobudce. Szczególną uwagę warto zwrócić na wielką planszówkę – lubliniecki Eurobusiness. Można będzie choć przez chwilę zostać właścicielem Bulwaru Europejskiego, zamku lub innego obiektu w mieście.

Artystyczną wisienką na torcie będzie koncert Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Muzycy pod batutą kapelmistrza Bartłomieja Pięty wykonają niejeden przebój związany z podróżami. Oczywiście – w orkiestrowej oprawie! 🙂

Zapraszamy 16 września na przystanek eMDeK!