Mikołaj dyżurował w Miejskim Domu Kultury

W Miejskim Domu Kultury dyżurował dziś niezwykły gość – prawdziwy Mikołaj. W dniu swojego święta postanowił zaczarować naszą Galerię pod Glinianym Aniołem i zasiadł w czerwonym fotelu przy choince. Gdy tylko widział dzieci, witał je po imieniu, częstował cukierkami i zapraszał do wspólnego zdjęcia. Można było przybić z nim „żółwika” i chwilę porozmawiać. Dzieci chętnie odpowiadały na jego pytania i słuchały opowieści.

Najważniejszym momentem było wręczenie prezentów. A potem słychać było już tylko szeleszczenie papieru i radosne okrzyki obdarowanych. Uśmiechnięte buzie dzieci i rozlegające się szepty zachwyconych rodziców: „To prawdziwy Mikołaj” potwierdzają, że jak świętować Mikołajki, to tylko w Miejskim Domu Kultury 🙂

Zapraszamy do fotogalerii