Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na wydarzenia kulturalne

W niedzielne popołudnie 7 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się Świąteczny Koncert ,,Hej Kolęda’’ Zespołu Pieśni i Tańca ,,Halka’’, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 20 stycznia 2024 o godzinie 15:00 Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec pod batutą Bartłomieja Pięty razem z zaproszonymi gośćmi wystąpią w ,,Koncercie Noworocznym’’, bilety w cenie 20 złotych do nabycia od 8 stycznia 2024 online na stronie bilety.mdk.lubliniec i kasie MDK od godziny 15:00.

Świąteczny Koncert ZPiT ,,Halka’’ to widowisko, które pełne będzie magicznego klimatu, wspaniałej muzyki oraz tańca grup uczestników sekcji. Kolędy są ważnym elementem w świętowaniu Bożego Narodzenia w Polsce. Zaśpiewajmy je razem z ZPiT ,,Halka’’  i dajmy się porwać do wspólnej zabawy.

Koncert Noworoczny to tradycja, bez której wielu nie wyobraża sobie rozpoczęcia nowego roku. W tym roku na scenie MDK zaprezentuje się Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec pod batutą Bartłomieja Pięty w repertuarze karnawałowym, a towarzyszyć im będą wybitni soliści Jolanta Wagner (sopran), Dariusz Stachura (tenor) oraz Piotr Lempa (bas). Niech to niedzielne popołudnie pełne będzie muzycznych wrażeń, zapraszamy serdecznie!