Wieczór z teatrem w gwiazdorskiej obsadzie

Ruszyła już sprzedaż biletów na spektakl komediowy ,,Winda do nieba’’.  Odbędzie się on już 7 marca 2024 o godzinie 18:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

,,Winda do nieba’’ to doskonała komedia Fritza Schindleckera. Podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy oraz przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

Przypadkowe cztery osoby zatrzaskują się w windzie – wszyscy w podobnym wieku, ale w zupełnie innej sytuacji życiowej. To co wydarzy się w ciągu dwóch następnych godzin wpłynie znacząco na ich przyszłość. Jakie tajemnice skrywają bohaterowie? Odpowiedzi poznacie podczas spektaklu! Na scenie zobaczyć będzie można m.in. Małgorzatę Lewińską, Jacka Kawalca czy Dariusza Kordka.

Bilety w cenie 110 złotych do nabycia w kasie MDK od godziny 15:00 oraz na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl, zapraszamy.