Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”

Popołudnie pełne emocji! Ogłoszenie wyników w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”, wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wspaniały koncert w wykonaniu artystów MDK

Ponad 600 prac z całej Polski, a zwycięzców może być niewielu. Jury w składzie: Tomasz Lubaszka, Aleksandra Herbowska-Matera, Martyna Gadaszewska i Monika Klimza-Gryc, musiało sprostać niełatwemu zadaniu i wyłonić laureatów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”. Ich nazwiska poznaliśmy dzisiaj podczas uroczystego wernisażu wystawy pokonkursowej.

Zapraszamy do oglądania wystawy w holu MDK. Prace robią niesamowite wrażenie!

Oprócz laureatów wyłonionych przez jury w różnych kategoriach wiekowych, została przyznana Nagroda Burmistrza Miasta Lublińca dla Zuzanny Olszak, która swoją pracę stworzyła pod okiem instruktor Miejskiego Domu Kultury, Marzeny Zając. Również jurorzy Tomasz Lubaszka i Aleksandra Herbowska-Matera przyznali dodatkową nagrodę „Super Grand Prix od Jurorów” dla Otylii Pęcherzewskiej z Młodzieżowego Domu Kultury – Filia  „Przystanek Maciuś” w Płocku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego i gratulujemy jego laureatom. Wasz talent jest niezwykły!

Dyplom za udział w konkursie możecie pobrać klikając w ten link

  • I grupa – przedszkole

Miejsce I oraz „Super Grand Prix od Jurorów” Tomasza Lubaszki i Aleksandry Herbowskiej-Matery Otylia Pęcherzewska, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury – Filia  „Przystanek Maciuś” w Płocku

Miejsce I Otylia Pęcherzewska, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury – Filia  „Przystanek Maciuś” w Płocku

Miejsce II Liliana Łebek, 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu

Miejsce II Liliana Łebek, 5 lat, Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu

Miejsce II Kornelia Grzybowska, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury – Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

Miejsce II Kornelia Grzybowska, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury – Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

Miejsce III Klaudia Oczkiewicz, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury – Filia  „Przystanek Maciuś” w Płocku

Miejsce III Klaudia Oczkiewicz, 6 lat, Młodzieżowy Dom Kultury – Filia  „Przystanek Maciuś” w Płocku

Wyróżnienie Natalia Brachmańska, 6 lat, Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku

Wyróżnienie Natalia Brachmańska, 6 lat, Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku

  • II grupa – szkoła podstawowa klasy I-III

Miejsce I Antonina Dłubała, 9 lat, MDK Lubliniec

Miejsce I Antonina Dłubała, 9 lat, MDK Lubliniec

Miejsce I Zuzanna Nowicka, 7 lat, Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni” w Zamościu

Miejsce I Zuzanna Nowicka, 7 lat, Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni” w Zamościu

Miejsce II Hanna Nowicka, 9 lat,  Młodzieżowy Dom Kultury – Filia  „Przystanek Maciuś” w Płocku

Miejsce II Hanna Nowicka, 9 lat, Młodzieżowy Dom Kultury – Filia „Przystanek Maciuś” w Płocku

Miejsce III Dorota Pasternak, 8 lat, Zespół Szkół w Wołczynie

Miejsce III Dorota Pasternak, 8 lat, Zespół Szkół w Wołczynie

Wyróżnienie Amelia Figura, 9 lat, Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku

Wyróżnienie Amelia Figura, 9 lat, Zespół Edukacyjno-Artystyczny „Przygoda” w Rybniku

Wyróżnienie Alexandra Gaida, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gosławicach

Wyróżnienie Alexandra Gaida, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gosławicach

 Wyróżnienie Martyna Zielińska, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Mielcu

 Wyróżnienie Martyna Zielińska, 7 lat, Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami integracyjnymi w Mielcu

  • III grupa – szkoła podstawowa klasy IV-VI

Miejsce I Gabriela Łoza, 12 lat, Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu

Miejsce I Gabriela Łoza, 12 lat, Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu

Miejsce I Nina Wojda, 11 lat, Dom Kultury w Mielcu

Miejsce I Nina Wojda, 11 lat, Dom Kultury w Mielcu

Miejsce II Oliwia Wojciechowska, 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

Miejsce II Oliwia Wojciechowska, 12 lat, Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie

Miejsce III Aleksander Wapa, 12 lat, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

Miejsce III Aleksander Wapa, 12 lat, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

  • IV grupa – szkoła podstawowa klasy VII-VIII

Miejsce I Marcel Kozakiewicz, 18 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie

Miejsce I Marcel Kozakiewicz, 18 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie

Miejsce I Aleksandra Kagan, 14 lat, Dom Kultury w Mielcu

Miejsce I Aleksandra Kagan, 14 lat, Dom Kultury w Mielcu

Miejsce II Małgorzata Hyjek, 13 lat, Dom Kultury w Mielcu

Miejsce II Małgorzata Hyjek, 13 lat, Dom Kultury w Mielcu

Miejsce III Karol Wieczorek, 14 lat, Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 82  im. Jana Pawła II w Warszawie

Miejsce III Karol Wieczorek, 14 lat, Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 82  im. Jana Pawła II w Warszawie

  • V grupa – dorośli

Miejsce I Marta Mazur, 18 lat, Piątkowskie Centrum Kultury „Dąbrówka” w Poznaniu

Miejsce I Marta Mazur, 18 lat, Piątkowskie Centrum Kultury „Dąbrówka” w Poznaniu

Miejsce I Aleksandra Górka, 15 lat, Piątkowskie Centrum Kultury „Dąbrówka” w Poznaniu

Miejsce I Aleksandra Górka, 15 lat, Piątkowskie Centrum Kultury „Dąbrówka” w Poznaniu

Miejsce II Daria Zdrodowska, 17 lat, indywidualne zgłoszenie

Miejsce II Daria Zdrodowska, 17 lat, indywidualne zgłoszenie

Miejsce II Natalia Puszczewicz, 18 lat, indywidualne zgłoszenie

Miejsce II Natalia Puszczewicz, 18 lat, indywidualne zgłoszenie

Miejsce III Przemysław Rucki, 20 lat, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu

Miejsce III Przemysław Rucki, 20 lat, Powiatowy Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Mielcu

Wyróżnienie Gabriela Kopek, 16 lat, Piątkowskie Centrum Kultury „Dąbrówka” w Poznaniu

Wyróżnienie Gabriela Kopek, 16 lat, Piątkowskie Centrum Kultury „Dąbrówka” w Poznaniu

Nagroda Burmistrza Miasta Lublińca Zuzanna Olszak, 13 lat, Miejski Dom Kultury w Lublińcu

Nagroda Burmistrza Miasta Lublińca Zuzanna Olszak, 13 lat, Miejski Dom Kultury w Lublińcu