„Kropka” powraca tym razem dla szczególnej publiczności

Dzisiaj w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbył spektakl „??????” w wykonaniu artystów Młodzieżowej Sceny Teatralnej oraz Studia Piosenki. Na widowni zasiedli uczniowie lublinieckich szkół podstawowych i podopieczni Domu Pomocy Społecznej „Zameczek”.

Autorką scenariusza i reżyserką spektaklu jest Agnieszka Raj-Kubat. „??????” podejmuje temat odmienności i samotności w dzisiejszym świecie. Stawia pytania o to, czy pomimo różnic, potrafimy nadal budować wzajemne relacje? Premiera spektaklu miała miejsce 31 marca 2022r w MDK.
W roli Kropki wystąpiła „Kama” Kamila Krupska. Towarzyszyli jej: Wiktoria Gajda, Vanessa Burzyk, Maja Białek, Olivia Köhler, Ksenia Deneko, Amelia Ryłko, Paulina Grządziel, Aleksander Dziwis. Zaśpiewali: Natalia Błaut, Emilia Czech, Martyna Roter, Kamil Jaskulski. Wokalistów przygotowywały instruktorki Studia Piosenki: Katarzyna Suchara i Karolina Wieczorek. Piękny akompaniament na gitarze zapewnił Marek Sklarczyk.

Ogromne brawa!

Zapraszamy do fotogalerii