,,Galimatiasowe retro’’ udane, mimo kapryśnej pogody

Wakacyjny cykl ,,Kulturalne środy na leżakach’’ w MDK Lubliniec, to popołudniowe spotkania, podczas których panuje miła atmosfera, a na twarzach uczestników gości szeroki uśmiech. Tak było i tym razem! 9 sierpnia 2023 roku Miejski Domu Kultury odwiedzili Klementyna i Teodor ze znanej i lubianej Grupy Artystyczny Galimatias.

Dziecięca radość jest bezcenna. Nie zabrakło jej podczas wydarzenia ,,Galimatiasowe retro’’, które odbyło się w minioną środę. Mimo, że pogoda była kapryśna, wszystkie zaplanowane dla najmłodszych atrakcje odbyły się. Na dobry początek wszyscy zgromadzeni przystąpili do ruchowej rozgrzewki na świeżym powietrzu. Klementyna i Teodor rozruszali dzieci w rytm muzyki. Później przyszła kolej na bani mydlane. Wszyscy mieli prawdziwą frajdę, kiedy kolorowe i wcale nie małe obłoczki unosiły się nad głowami. Kiedy krople deszczu spadły na skwerze przed MDK Lubliniec, wszyscy znaleźli schronienie wewnątrz. Animatorzy zaprosili do wspólnej zabawy z chustą animacyjną, a także przeprowadzili wśród uczestników gry ruchowe. Wyłoniono najlepszego skoczka na skakance, a papierowe samoloty poszybowały w powietrzu. Nie zabrakło balonowego szaleństwa.

Dziękujemy, że spędzaliście razem z nami kolejną ,,kulturalną środę na leżakach”. Dobra zabawa i duża dawka pozytywnej energii, tego wszystkiego nie brakowało podczas spotkania.

Zobaczcie fotorelację