Dzień trzeci – już nie możemy się doczekać!

Nie zwalniamy tempa i rozkręcamy imprezę na całego❗️? Dzisiaj w amfiteatrze plejada gwiazd ✨ Ale zacznijmy od początku ?

O godz. ??.?? ulicami Lublińca przejdzie jubileuszowa parada z udziałem jeźdźców konnych ? rycerzy ? ułanów, orkiestry ?  aktorów Teatru po Pracy ? sekcji rowerzystów ?‍♀️ oraz mieszkańców miasta połączona z pokazem zabytkowych samochodów ? Sart ? Park&Ride.

Przy boisku dawnej Unii o godz. ??.?? rozpocznie się piknik średniowieczny ⚔️ W tym samym czasie kilka atrakcji przygotowała dla Was Lubiteka ? O godz. ??.?? odbędzie się konkurs na najlepszą stylizację lat 20. i 30. XX wieku ?? a o godz. ??.?? koncert muzyki z tych lat ?
Natomiast już o godz. ??.?? w ??????????? dzieje się i to całkiem sporo❗️Zaczynamy koncertem wyjątkowych artystów MDK ? Zaśpiewają piosenki ze spektaklu Agnieszki Raj-Kubat, pt. „??????” ?
O godz. ??.?? koncert zespołu AllDęte ?? Ośmiu szalenie przystojnych ? i utalentowanych facetów w czerni zaczaruje publiczność w Parku Miejskim ?

Tuż po ich koncercie, o godz. ??.??, z ostrym brzmieniem wystąpi Michał Gasz + Kwar4et Bojowy ?

A o godz. ??.?? gwiazda wieczoru Mrozu❗️?? Jeden z najbardziej znanych artystów polskiej sceny muzycznej ? Wielokrotnie nagradzany i doceniany przez muzycznych krytyków ? W tym roku nominowany do prestiżowej nagrody muzycznej Fryderyki w kategorii Artysta Roku ? Szykujcie się na niezwykłe muzyczne widowisko i energetyczną dawkę szaleństwa❗️???

Po koncercie ster przejmą DJ Yellow&DJ Sero ?? Świetna muzyka i pokaz laserów ?? Oj, będzie się działo❗️???

Dni Lublińca 2022‼️??

750-lat Lublińca ??