Kolejny dzień wyjątkowych Dni Lublińca

Wczoraj pogoda pokrzyżowała nam plany, ale dziś przed nami nowy dzień i wielkie emocje.

Zaczynamy o godz. ?.?? jubileuszowym korowodem dzieci i młodzieży. Start ??. ?? ???. Ostatni przystanek – Stadion Miejski w Lublińcu. Tam odbędą się Jubileuszowe Zawody Lekkoatletyczne Dzieci i Młodzieży.

O godz. ??:?? koniecznie udajcie się do Amfiteatru w Parku Miejskim, gdyż tam rozpocznie się koncert ????????? ?????? w wykonaniu młodych artystów sekcji wokalnych i tanecznych MDK. Kolorowe, energetyczne show przeniesie nas w epokę lat 60. i 70.

A już o godz. ??.?? wystąpi wspaniała Julia Tkacz. Pamiętamy jej oszałamiający występ na blindach w programie The Voice Kids. Mówiono wówczas na nią „polska Dua Lipa”. W Lublińcu Julia zaśpiewa razem z zespołem.

I wreszcie o godz. ??.?? – moment, na który czeka wielu z nas: koncert DAWIDA KWIATKOWSKIEGO. Ten charyzmatyczny wokalista ma swoim koncie wiele muzycznych nagród: Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego europejskiego oraz polskiego wykonawcy, 4 nagrody Nickelodeon Kids’ Choice Award, Telekamerę, a także prestiżową nagrodę „Bursztynowy Słowik”, którą otrzymał za utwór ??? ??????. Dawid Kwiatkowski to także ulubiony trener programu The Voice Kids. Jego koncert z pewnością zapewni nam niesamowite wrażenia!

Po koncercie nie uciekajcie zbyt szybko, gdyż na scenie pojawią się DJ Yellow&VIPLAY!
Dni Lublińca 2022!