Dni Lublińca 2022 – ostatni dzień!

Za nami trzy emocjonujące dni! Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie.

Dzisiaj kolejna dawka wrażeń. O godz. ??.?? zapraszamy do Parku Miejskiego wszystkie dzieci. Czeka na Was wyjątkowa strefa zabawy. Zabierzcie ze sobą rodziców, wujków, ciocie, babcie, dziadków, kuzynostwo i sąsiadów. Razem stwórzcie drużynę i wystartujcie w grze Lublinieckie Opowieści Waszym zadaniem będzie ułożenie historii na podstawie wylosowanych piktogramów. Śmiech i dobra zabawa gwarantowana! W przerwie nie zapomnijcie zajrzeć do stoisk z wyrobami handmade. Jarmark rękodzieła to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy oryginalnych wyrobów.

O godz. ??.?? wystąpi zespół Gang Marcela. Wspaniałe trio z pewnością wprowadzi Was w doskonały nastrój.
A już o ??.?? Wielki Jubileuszowy Koncert Lublińczan, czyli uwielbiana Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec oraz znakomici goście – artyści związani z Lublińcem sercem i pochodzeniem: Joanna Bejm, Alina Mleczko, Julia Sekulska, Michał Dandyk, Mateusz Miernik, Tomasz Onysek, Arkadiusz i Katarzyna Suchara, a także Gang Marcela i Gospelsi.

O godz. ??.?? na scenie Amfiteatru pojawi się znany wokalista i prezenter programu „???? ?? ????????” Robert Janowski. Artysta wystąpi wraz z zespołem Janowski Projekt słynie ze świetnej muzyki i gorącej atmosfery na scenie. Usłyszycie największe przeboje muzyki rozrywkowej.

Dni Lublińca 2022!

To ostatni dzień imprezy. Nie może Was zabraknąć!