Będzie niósł radość i oświetlać zimowe ciemności

W przedpołudnie 14 listopada 2023 roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się warsztaty Kreatywny Przystanek 60+ ,,Zimowy lampion’’. Warsztatowiczki jak zwykle wykazały się kreatywnością, a uśmiech nie schodził z ich twarzy!

Uczestniczki ozdobiły szklane lampiony za pomocą farb i wymalowały na nich piękne zimowe scenerie. Choinki, gwiazdki i inne świąteczne elementy dodały lampionom uroku. Zajęcia poprowadziła Aleksandra Wipler. Ruszyły już zapisy na kolejne warsztaty z cyklu ,,Kreatywny Przystanek 60+’’.

Już 28 listopada 2023 roku o godzinie 10:00 uczestnicy spotkania stworzą ,,Wianek świąteczny’’. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisać się można pod numerem telefonu 34/351 06 88 lub w Galerii pod Glinianym Aniołem w godzinach od 15:00-21:00. Zapraszamy serdecznie!

Zajęcia razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu organizuje Fundacja ,,Lubi mi się…”.

Zadanie publiczne dofinansowanie i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 12 856,00 zł. (77,39% – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania)

Zobaczcie fotorelację