Czwartkowy wieczór pełen dobrego humoru

23 maja 2024 roku  w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu dwukrotnie wystąpił Kabaret Młodych Panów. Tego wieczoru sala widowiskowa MDK za każdym razem wypełniona była po brzegi! Artyści rozbawili lubliniecką publiczność do łez.

Program ,,Co się stało?” był odpowiedzią na zadawane często przez nas samych pytanie. Z nutą ironii i dużą dozą autentyczności mogliśmy obserwować jak w krzywym zwierciadle pewne sytuacje dnia codziennego. Na duży plus było wplecenie w program elementów ,,regionalnych” i interakcja z publicznością.

Grupa w składzie Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk oraz Łukasz Kaczmarczyk już od 20 lat działa na polskiej scenie kabaretowej i bawi widzów. Tak samo było podczas minionego czwartkowego wieczoru w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Miło było spędzić czas w towarzystwie artystów i śmiać się razem z nimi. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy znów!

Zobaczcie fotorelację