Zaprezentowali się na lublinieckiej scenie po raz pierwszy i podbili serca publiczności

W czwartkowy wieczór 11 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu wystąpili aktorzy Teatru TeTaTeT. Komedia ,,Szczęściarze’’ trafiła w gust widzów, gromkie salwy śmiechu dało się słyszeć przez cały spektakl. Na zakończenie publiczność podziękowała za występ owacjami na stojąco.

Jak to mówią pieniądze szczęścia nie dają, ale zdecydowanie nie brakuje go w małżeństwie Bola (Mirosław Bieliński)  i Niuńci (Teresa Bielińska). Kiedy pojawia się jakiś kłopot dobrą radą służy Stefciu (Jarosław Rabenda) – ksiądz, który wpadł z wizytą na kolędę. Na brak błyskotliwych pomysłów nie mogą też narzekać ze strony sąsiada Aniołka (Łukasz Oleś). Ale biznes to biznes, a wiedzą o tym na pewno właściciele firmy (Liwiusz Falak i Grzegorz Karłowicz), z której na przedwczesną emeryturę odszedł Bolo. O pieniądzach co nie co wie też ksiądz biskup (Marek Kępiński).

Komedia w reżyserii Tadeusza Kuty, który odpowiedzialny był również za scenariusz, charakteryzowała wartka akcja, dialogi i sceny wyjęte z życia codziennego pozwalały widzom przeglądać się jak w krzywym zwierciadle. O scenografię zadbały Joanna Biskup-Brykczyńska oraz Iwona Jamka. Dopełnieniem była muzyka autorstwa Wojciecha Lisowicza. Podczas występu nie zabrakło przede wszystkim jednak talentu aktorskiego i energii na scenie. To był niezwykle miły wieczór, spektakl oglądało się z przyjemnością i uśmiechem na ustach.

Dziękujemy za odwiedziny i nie możemy się doczekać aż znowu zagościcie na naszej scenie. Za współpracę dziękujemy również Impresariatowi Artystycznemu ,,Kreatywna Pantera’’.

Zobaczcie fotorelację