Zapraszamy na Eliminacje Powiatowe do XXXV Regionalnych Spotkań Recytatorskich ,,Wrażliwość na słowa’’

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych XXXV Regionalnych Spotkań Recytatorskich „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w dniach 8 i 9 maja 2024 roku.  Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do 29 kwietnia 2024 roku. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne będą na stronie mdk.lubliniec.pl.

Kolejne eliminacje przed nami. Ciekawe jakie utwory tym razem wybiorą  uczestnicy, aby zaprezentować swoje umiejętności przed jury. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży recytacją, pielęgnowanie kultury języka, pobudzenie zainteresowania literaturą, a także wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Harmonogram Eliminacji powiatowych w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu:

08.05.2024 r.

• Kategoria wiekowa I (klasy I-III szkoły podstawowej) godzina 8:30

09.05.2024 r.

• Kategoria wiekowa II (klasy IV-VI szkoły podstawowej) godzina 8:30
  • Kategoria wiekowa III (klasy VII-VIII szkoły podstawowej) godzina 11:30.

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane są do dnia 29 kwietnia 2024 roku w MDK, listownie na adres  42-700 Lubliniec, ul. Plebiscytowa 9 lub mailem na adres: kontakt@mdk.lubliniec.pl

Karta zgłoszeniowa