Zakończenie cyklu warsztatów ,,Kreatywny Przystanek 60+’’

W Miejskim Domu Kultury 12 grudnia odbyły się ostatnie warsztaty ,,Kreatywny Przystanek 60+’’.  We wtorkowe przedpołudnie uczestniczki pomalowały drewniane figurki, nadając im świątecznego klimatu.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestniczkom, które brały udział w spotkaniach. Z przyjemnością i radością obserwowaliśmy wasze twórcze poczynania. Wszystko co udało się stworzyć na warsztatach, to były małe dzieła sztuki, podziwialiśmy jakie macie ciekawe pomysły i wyobraźnię. Mimo, że cykl dobiegł końca, pozostaną po nim wspomnienia pełne kreatywności i radości.

Brawa dla prowadzącej Aleksandry Wipler, która czuwała nad przebiegiem warsztatów i przez cały czas ich trwania z zaangażowaniem i pasją prowadziła zajęcia. Pani instruktor dbała, aby spotkania były zawsze interesujące, służyła pomocą i inspiracją w tworzeniu.

W organizacji warsztatów Miejski Dom Kultury w Lublińcu wsparła Fundacja ,,Lubi mi się…’’. Zadanie było dofinansowane i zlecone były przez Miasto Lubliniec w kwocie 12 856,00 zł. (77,39% – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania)

Zobaczcie fotorelację