Zajęcia z Szymonem Michlewiczem-Sową

Szymon Michlewicz-SowaNowe zajęcia w MDK! „Taniec współczesny” oraz „Ruchowe odstresowywanie”. Poprowadzi je Szymon Michlewicz-Sowa, aktor, choreograf i pedagog tańca oraz ruchu. Współpracuje z aktorami Teatru po Pracy. Tworzył choreografie i ruch sceniczny w teatrze w Kielcach, Słupsku, Rzeszowie, Bytomiu, Łodzi, Wrocławiu, Lublińcu, Katowicach, Bydgoszczy i Warszawie. Jest twórcą i realizatorem projektu społecznego „Zarapuj mnie Ślunsk” wraz z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Radzionkowie.

• Taniec współczesny – zajęcia przeznaczone dla osób od  13 roku życia, bez względu na doświadczenie, płeć, wagę. Obejmują podstawy tańca współczesnego, czyli świadome budowanie postawy ciała, ćwiczenie techniki, naukę choreografii oraz intensywną praktykę improwizacyjną.
  • Ruchowe odstresowywanie – zajęcia przeznaczone dla dorosłych służące obniżeniu napięcia mięśniowego wywołanego przez stres. Pozwalają nawiązać kontakt z własnym ciałem poprzez rozmaite ćwiczenia ruchowo-improwizacyjne z elementami tańca współczesnego.

Zapisywać możecie się drogą mailową: kino@mdk.lubliniec.pl Informacja powinna zawierać: imię, nazwisko, wiek, nr telefonu.

Zajęcia dla mieszkańców Lublińca są bezpłatne.

Ilość miejsc ograniczona!