Wybierzcie się razem z przyjaciółką do kina z okazji Dnia Kobiet

Lublinieckie Kino ,,Karolinka’’ działające w Miejskim Domu Kultury zaprasza na specjalne seanse przygotowane z okazji Dnia Kobiet. 8 marca 2024 o godzinie 18:00 zobaczyć będzie można polską komedię romantyczną ,,Miłość jak miód’’, a o godzinie 20:15 wyświetlony zostanie film biograficzny ,,Priscilla’’.

Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, co dzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o duchowy rozwój. Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zostaje nad morzem. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno? Zapraszamy na seanse ,,Miłość jak miód’’ w dniach 8-12 marca o godzinie 18:00.

Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę. Film ,,Priscilla’’ grany będzie w lublinieckiej ,,Karolince’’ w dniach 8-12 marca o godzinie 20:15.

Bilety na seanse w cenie 15 złotych bilet ulgowy oraz 18 złotych bilet normalny dostępne w kasie MDK od godziny 15:00 oraz online na stronie bilety.mdk.lubliniec.pl.