,,Tropem małej Edytki” – zapraszamy do zabawy!

W ramach naszego wakacyjnego cyklu „Kulturalne środy na leżakach” MDK Lubliniec przygotował  rodzinną pieszo-rowerową grę miejską ,,Tropem małej Edytki”. Odbędzie się ona już 19 lipca 2023 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 przed Miejskim Domem Kultury.

Rok 2023 jest rokiem pełnym wzniosłych okazji. Jedną z nich jest Jubileusz 15-lecia nadania Lublińcowi Patronatu u Boga Św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein. Gra miejska będzie zatem świetną okazją do tego, aby zgłębić wiedzę o patronce naszego miasta oraz świętować jubileusz. Dodatkowo będzie to możliwość spędzania czasu razem z bliskimi. Zagadki zostały tak przygotowane, aby w zabawie mogli wziąć udział zarówno Ci mali jak i Ci trochę więksi.

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 34/351 06 87 w godzinach 8:00-15:00, które ruszają 10 lipca 2023 roku. Wydarzenie jest bezpłatne. Dla wytrwałych na mecie czekać będą pamiątkowe dyplomy i nagrody. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy serdecznie!

Zadanie odbywa się w ramach Miejskiego Projektu Streetworkingowego Lubliniec Miasto Dobrych Emocji.