Teatr Moich Marzeń na scenie MDK Lubliniec ze spektaklem ,,Maja ratuje planetę”

Poniedziałkowy poranek 2 października 2023 roku pełen był dziecięcej radości! Na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpili aktorzy Teatru Moich Marzeń w spektaklu ,,Maja ratuje planetę”. Młodzi widzowie z okolicznych szkół i przedszkoli z zaciekawieniem na twarzy oglądali przedstawienie.

Maja to wesoła dziewczyna, której rodzice zagonieni są w pędzie telefonów, maili i korków drogowych… Na swojej drodze spotyka liska Lucka, który uświadamia jej jak bardzo człowiek i jego ingerencja w środowisko naturalne jest niebezpieczne. Czy Mai i pozostałej części wesołej, zwierzęcej ferajny uda się uratować planetę i zniweczyć działania motorniczego Maurycego?

Spektakl w przystępny sposób przybliżył dzieciom tematykę ekologii. Pełne energii i tanecznego drygu chorografie, cudowne, pełne ciekawych detali kostiumy, wesołe piosenki i przede wszystkim utalentowani aktorzy. Tego wszystkiego nie zabrakło podczas poniedziałkowych występów.

Bardzo miło było nam Was gościć, dziękujemy za te odwiedziny. Przedszkolaczki i dzieci ze szkół podstawowych z uśmiechem na ustach opuszczali salę widowiskową MDK Lubliniec Tym bardziej, że na zakończeniu wielu z nich udało się przybić piątkę z bohaterem Radkiem Odpadkiem. To był bardzo miły gest.

Zobaczcie fotorelację