Stworzyły niebanalną ozdobę z… chrobotka

Uczestniczki warsztatów ,,Kreatywny Przystanek 60+. Drzewo życia’’ spotkały się 10 października 2023 w sali baletowej Miejskiego Domu Kultury. Prowadząca Aleksandra Wipler zainspirowała zgromadzone do stworzenia oryginalnej ozdoby ze sznurka z elementami zielonego chrobotka.

Na okrągłym stelarzu Panie według inwencji twórczej zawiązały sznurek. Niektóre z nich w bardzo dokładny i skrupulatny sposób wykonały tą część zadania, w iście makramowym stylu. Następnie dopełnieniem kompozycji było umieszczenie elementów zieleni czyli kawałków chrobotka z pomocą kleju na gorąco. Było to wszystko nie lada wyzwanie, jednak efekt finalny warsztatów jest ciekawy. Oryginalna ozdoba będzie ciekawą dekoracją i miłym wspomnieniem warsztatów. Dziękujemy za to wspólnie spędzone przedpołudnie.

Zajęcia razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu organizuje Fundacja ,,Lubi mi się…”.

Zadanie publiczne dofinansowanie i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 12 856,00 zł. (77,39% – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania)

Zobaczcie fotorelację