Rozbawili publiczność do łez! Ave Teatr w MDK Lubliniec

W czwartkowy wiosenny wieczór Miejski Dom Kultury w Lublińcu wypełniony był śmiechem i dobrym nastrojem. Aktorzy z Ave Teatr wystąpili 23 marca 2023 roku na sali widowiskowej MDKu w spektaklu ,,Kłamstewka’’. Zgromadzeni długo oklaskiwali artystów, owacjom na stojąco nie było końca.

,,Kłamstewka’’ w wykonaniu aktorów Ave Teatr cechowały zabawne dialogi oraz wartka akcja, co  bardzo przypadło do gustu publiczności w MDK Lubliniec. Komedia autorstwa Joe Di Pietro przetłumaczona przez Bogusławę Plisz-Góral i wyreżyserowana przez Marcina Sławińskiego zachwyciła zgromadzonych podczas czwartkowego wieczoru.

Na twarzach widzów przez cały spektakl gościł uśmiech. Spektakl pomimo komediowego charakteru, był także bogaty w prawdy, które mimo, że powszechnie znane skłaniały do refleksji. Na scenie zobaczyć mogliśmy Beatę Zarembiankę w roli Laury oraz Dariusza Niebudka w roli Paula. W młode małżeństwo wcielili się Alicja Czerniewicz jako Jane oraz Daniel Mosior jako Daniel. Całość wydarzenia wspierana była przez Agnieszkę Perzyńską z Impresariatu Artystycznego Kreatywna Pantera.

Publiczność w MDK Lubliniec podziękowała aktorom za występ gromkimi brawami. Owacjom na stojąco nie było końca. Aktorzy Ave Teatru mają w Lublińcu spore grono fanów. Oprócz wielkiego talentu, którego nie wątpliwie nie można im odmówić, mają w sobie ogrom pozytywnej energii. Ogromna sympatia mieszkańców wobec artystów jest zatem nie bez przyczyny. Atmosfera była naprawdę miła. Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania, które odbędzie się już 28 września o godzinie 19:30 podczas spektaklu ,,Historie Łóżkowe’’ w MDK Lubliniec. Zapraszamy!

Zobaczcie fotorelację Spektakl ,,Kłamstewka'' w wykonaniu aktorów Ave Teatr, scena na sali widowiskowej MDK Lubliniec