Ostatnie spotkanie z trzeciej edycji Twórczej Strefy Miasta

15 grudnia 2023 roku w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu po raz ostatni spotkali się uczestnicy ,,Twórczej Strefy Miasta’’. Przedświąteczna atmosfera, pełna radości unosiła się w powietrzu.

W miniony piątek podczas ostatnich warsztatów trzeciej edycji ,,Twórczej Strefy Miasta’’ uczestnicy razem z prowadzącą Marzeną Grzyb stworzyli ,,Wieniec świąteczny’’. W Miejskim Domu Kultury pachniało zielonym igliwiem. Każdy stworzył swoją własną kompozycję florystyczną, wianki zostały ozdobione wesołymi dzwoneczkami i okazałymi wstęgami.

Podczas wszystkich spotkań uczestnicy świetnie się bawili, był to czas który spędzali razem ze swoimi bliskimi.  Cieszymy się, że kolejny rok warsztaty ,,Twórczej Strefy Miasta’’ spotykają się z tak dużym zainteresowaniem. Podziękowanie kierujemy do instruktor prowadzącej Moniki  Klimzy-Gryc, która przez cały cykl warsztatów starała się, żeby spotkania były kreatywne i ciekawe.

W organizacji warsztatów Miejski Dom Kultury w Lublińcu wsparło Stowarzyszenie AMICUS. Zadanie te dofinansowane i zlecone było przez Miasto Lubliniec w kwocie 9677,00 zł (82 % – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania).

Zobaczcie fotorelację

Dwie Panie i dwie dziewczynki z wieńcami z zielonego świerku