Ostatnie październikowe popołudnie pełne niespodzianek

Urocze ozdoby papierowe powstały podczas ,,Warsztatów dyniowych’’, które odbyły się popołudniem 31 października 2023 roku w Galerii pod Glinianym Aniołem. W ten dzień w lublinieckim Kinie ,,Karolinka’’ odbył się ostatni dzień ,,Weekendu Strasznych Filmów’’. To było udane popołudnie!

Zanim wyruszyliśmy odwiedzać cmentarze i wspominać naszych bliskich zmarłych, wielu z nas wiedząc, że 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy szukało rozrywki w ten ostatni październikowy wieczór tego roku. Znaleźli ją w Miejskim Domu Kultury. Kino ,,Karolinka’’ z przytupem zakończyło ,,Weekend Strasznych Filmów’’. Repertuar, w którym znalazły się filmy z klimatów grozy i horrorów przypadły do gustu lublinieckim widzom. Pracownicy Miejskiego Domu Kultury z tej okazji przebrali się w specjalne stroje, aby dodać wydarzeniu jeszcze lepszej atmosfery. I tak w holu MDK spotkać mogliśmy czarownicę czy upiora.

Oprócz strasznego repertuaru i efektownych kostiumów, dzieci mogły wziąć udział w ,,Warsztatach dyniowych’’ w Galerii pod Glinianym Aniołem. Stworzyły podczas nich papierową ozdobę, której wykonanie wymagało nie lada skupienia i zaangażowania. Nad wszystkim czuwały prowadzące Aleksandra Wipler i Sabina Gajda, które z chęcią pomagały w twórczej pracy.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w to wtorkowe popołudnie. Cieszymy się, że spędziliście u nas tak miło swój wolny czas. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń.

Zobaczcie fotorelację