Od progu gości będzie witać piękny wianek świąteczny

Za oknem pojawił się śnieżny puch. 28 listopada 2023 roku w Miejskim Domu Kultury spotkały się uczestniczki warsztatów ,,Kreatywny Przystanek 60+’’ i stworzyły piękny świąteczny wianek.

Panie ozdobiły elementy wianka techniką decoupage i innymi cudownościami. Nad wszystkim czuwała prowadząca Aleksandra Wipler. Kolejne twórcze przedpołudnie za nami, a efekt? Jak zawsze fantastyczny! Ruszyły już zapisy na kolejne spotkanie ,,Dziadek do orzechów’’, które odbędzie się 12 grudnia 2023 o godzinie 10:00. Zapisać można się w Galerii pod Glinianym Aniołem lub pod numerem 34/351 06 88 w godzinach 15:00-21:00.

,,Dziadek do orzechów” kojarzy nam się ze świątecznym czasem. Dzieci mogą wspominać tą uroczą drewnianą figurkę jako bohatera bajkowego opowiadania autorstwa niemieckiego poety Hoffmana. W tej historii 7 letnia Klara, znajduje pod choinką małego człowieczka, który skrada jej serce i przenosi ją w świat pełen magii. Niech i tym razem świąteczny klimat sprzyja uczestnikom w tworzeniu.

Zajęcia razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu organizuje Fundacja ,,Lubi mi się…”.

Zadanie publiczne dofinansowanie i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 12 856,00 zł. (77,39% – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania)

Zobaczcie fotorelację