Niesamowite show muzyczne zakończyło XI Lubliniecką Noc Kultury

W piątek 24 listopada 2023 roku odbyła się XI Lubliniecka Noc Kultury. Do Miejskiego Domu Kultury można było wybrać się na seans kinowy oraz bardzo późnym wieczorem wziąć udział w koncercie Adama Snopka show przy fortepianie ,,Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło’’. Występ był bardzo udany, publiczność podziękowała artyście gromkimi brawami!

Lubliniecka publiczność w piątkową noc została rozgrzana  do czerwoności! Charyzma, wielki talent i niesamowite poczucie humoru, tego wszystko nie zabrakło podczas koncertu Adama Snopka. Występ artysty był prawdziwą petardą. Adam Snopek zaczarował swoją muzyką wszystkich zgromadzonych piątkowego wieczoru w sali widowiskowej MDK. Wirtuoz gry na fortepianie, z płynnością przechodził pomiędzy kolejnymi utworami, a było ich nie mało! Showman, zagwarantował widzom rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie. Cała sala razem z artystą nuciła znane piosenki i bawiła się przy tym znakomicie.

Koncert poprowadziła Karolina Groblińska-Kandora. Na wydarzeniu obecny był Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura oraz dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści w Lublińcu Sonia Wachowska, którzy byli razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu współorganizatorami wydarzenia. XI edycję Lublinieckiej Nocy Kultury można zaliczyć za udaną, do zobaczenia już za rok!

Zobaczcie fotorelację