Nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiej osoby? Spieszymy z pomocą!

Grafika ,,Zrób kulturalny prezent'' z Mikołajem Święta Bożego Narodzenia to czas radości, magii i wyjątkowych chwil. Nie tylko najmłodsi zastanawiają się co w tym roku znajdą pod choinką. Warto pomyśleć o prezencie wcześniej, żeby było to coś specjalnego. Miejski Dom Kultury w Lublińcu proponuje bilety na wydarzenia kulturalne!

14 grudnia o 17:00 i 19:30 na lublinieckiej scenie wystąpią wspaniali aktorzy Ave Teatru w spektaklu ,,Poprawka z miłości’’. On zakochuje się w niej, a Ona w nim. Są młodzi i piękni, ale on ma żonę i to komplikuje dalszy rozwój miłosnych wydarzeń. Trafiają na siebie nagle, po 22 latach w galerii handlowej i powracają we wspomnieniach do czasów ich pierwszego spotkania i fascynacji. Jak potoczą się ich dalsze losy? Romantyczna komedia pełnia dowcipnych dialogów i zabawnych sytuacji w znakomitej obsadzie.  Na scenie zobaczymy Beatę Zarembiankę i Artura Dziurmana.

20 i 27 grudnia oraz 10 stycznia o godzinie 18:00 w Kinie ,,Karolinka’’ retransmisja koncertu świątecznego ,,Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”. André Rieu zamienia salę koncertową w rodzinnym Maastricht w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów.

Plakat spektaklu ,,Mayday 2'' w wykonaniu Bałtycki Teatr Różnorodności 15 lutego wieczorem w MDK wystąpią aktorzy Bałtyckiego Teatru Różnorodności w uwielbianej przez wielu komedii ,,Mayday 2’’ autorstwa Raya Cooneya. Farsa od ponad 30 lat bawi ludzi na całym świecie. Ta pełna zwrotów akcji i szalonych zawirowań sztuka wyreżyserowana przez Tomasza Podsiadły wielu z Was na pewno przypadnie do gustu. Aktorzy Bałtyckiego Teatru Różnorodności nie raz udowodnili, że ich talent komediowy jest na naprawdę wysokim poziomie. Lubliniecka publiczność uwielbia ich energię i temperament.

14 marca na lublinieckiej scenie pierwszy w Polsce spektakl taneczny o tematyce kryminalnej z morderstwem w tle… Różnorodność technik tanecznych, fabularyzowana historia, intrygująca muzyka, tajemnicze śledztwo. ,,Czy już wiesz kto zabił?” Historia opowiada o majętnej rodzinie, w której dochodzi do tragedii, umiera nestor Rodu, zostaje otruty. Podejrzenie pada na członków rodziny ale nie tylko. Śledztwa podejmuje się młoda Pani detektyw, powiązana z rodziną. Jeśli jesteś fanem tańca, wyrafinowanej muzyki oraz kryminału to jest to spektakl właśnie dla Ciebie!

W sprzedaży dostępne są również bony podarunkowe do Kina ,,Karolinka’’ o wartości 18 zł. Bon ważny jest do końca roku 2024, okazać go można podczas dowolnie wybranego seansu. Bilety na spektakle i retransmisje zakupić można w kasie MDK od godziny 15:00 oraz na stronie bilety.mdk.lubliniec.pl. Zapraszamy serdecznie, niech ,,kulturalny prezent’’ sprawi waszym bliskim radość!

Plakat wydarzenia ,,Czy już wiesz kto zabił''