Kolejne nagrody dla utalentowanych artyst贸w Miejskiego Domu Kultury w Lubli艅cu鈥硷笍馃コ

XXVI Og贸lnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto 饾摡虈饾攤饾摤饾摬饾摦 饾摣饾摢饾摮饾摯饾摢台 饾摮饾摦饾摷饾摻 zosta艂 zorganizowany przez M艂odzie偶owy Dom Kultury w Lidzbarku Warmi艅skim. Uczestnicy mogli powalczy膰 o zwyci臋stwa w dw贸ch kategoriach: plastycznej i literackiej. Tematem przewodnim by艂 饾挮鈩答潚桂潛屸劥饾捁饾搩饾搸 饾挿饾挾饾捒饾搥鈩答潛岎潛 饾搱虂饾搶饾捑饾挾饾搲 鈥 kraina zamieszka艂a przez syreny , wodnik贸w, rybki i inne stworzenia, a tak偶e kryj膮ca pirackie skarby i komnaty kr贸la m贸rz.

Nasi zdolni arty艣ci wykonali prace metod膮 linorytu i si臋gn臋li po laury:

聽饾棓饾椇饾棽饾椆饾椂饾棶 饾棯饾棽饾棷饾棽饾椏, lat 13 鈥 nagroda w kategorii szko艂y podstawowe klasy 5-8

聽饾棛饾椂饾椆饾椂饾椊 饾棤饾棶饾椏饾椉饾椈虂-饾棤饾棶饾棸饾椀, lat 18 鈥 wyr贸偶nienie w kategorii szko艂y ponadpodstawowe

聽饾棧饾椂饾椉饾榿饾椏 饾棯饾椉饾棻饾棶饾椏饾棶, lat 9 – kwalifikacja pracy do wystawy online

To niebywa艂y sukces tym bardziej, 偶e na cz臋艣膰 plastyczn膮 konkursu wp艂yn臋艂o 饾煯饾煬饾煴饾煬 prac! Nad tw贸rczo艣ci膮 naszych laureat贸w czuwa艂a instruktorka, 饾棤饾棶饾椏饾槆饾棽饾椈饾棶 饾棴饾棶饾椃饾棶台饾棸. Nagrodzone i wyr贸偶nione prace opublikowane zostan膮 na stronie internetowej i Facebooku M艂odzie偶owego Domu Kultury im Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmi艅skim, a tak偶e zagoszcz膮 na wystawach w 鈥濭alerii w oknie鈥. Prace zakwalifikowane do wystawy online b臋d膮 sukcesywnie publikowane na fanpage鈥檜 organizatora.

Gratulujemy Wam serdecznie! Jeste艣cie wspaniali!