Kolejne nagrody dla utalentowanych artystów Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu‼️?

XXVI Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto ?̇???? ?????̨ ???? został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Uczestnicy mogli powalczyć o zwycięstwa w dwóch kategoriach: plastycznej i literackiej. Tematem przewodnim był ?ℴ??ℴ??? ????ℴ?? ?́???? – kraina zamieszkała przez syreny , wodników, rybki i inne stworzenia, a także kryjąca pirackie skarby i komnaty króla mórz.

Nasi zdolni artyści wykonali prace metodą linorytu i sięgnęli po laury:

?????? ?????, lat 13 – nagroda w kategorii szkoły podstawowe klasy 5-8

????? ?????́-????, lat 18 – wyróżnienie w kategorii szkoły ponadpodstawowe

????? ??????, lat 9 – kwalifikacja pracy do wystawy online

To niebywały sukces tym bardziej, że na część plastyczną konkursu wpłynęło ???? prac! Nad twórczością naszych laureatów czuwała instruktorka, ??????? ????̨?. Nagrodzone i wyróżnione prace opublikowane zostaną na stronie internetowej i Facebooku Młodzieżowego Domu Kultury im Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim, a także zagoszczą na wystawach w „Galerii w oknie”. Prace zakwalifikowane do wystawy online będą sukcesywnie publikowane na fanpage’u organizatora.

Gratulujemy Wam serdecznie! Jesteście wspaniali!