„Na pierwszy znak” – oglądaj koncert Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Rok temu obchodziliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.  Z tej okazji zrealizowany został nowatorski projekt pod nazwą „Na pierwszy znak”. Kojarzycie?

Jego pomysłodawcą i współautorem jest kapelmistrz orkiestry Bartłomiej Pięta. Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta zaprosiła do współpracy przy tym projekcie „Teatr po Pracy” oraz wokalistów. Wydarzenie wyreżyserowała Agnieszka Raj-Kubat.

Dzisiaj – w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości – dzielimy się z Wami nagraniem koncertu „Na pierwszy znak”, który został zarejestrowany w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Oprócz Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej i aktorów „Teatru po Pracy”, usłyszycie solistów: Annę Bystroń-Jajkiewicz, Marcina Jajkiewicza, Adama Rymarza, Martynę Młynarską-Modlińską i Karola Kukowkę. Dobrego odsłuchu!