„Mąż mojej żony” – spektakl teatralny dla dorosłych!

Czy są tu wielbiciele teatru? Czy są tu wielbiciele komedii? Mamy świetną propozycję na wieczór – 4 grudnia! Zapraszamy do MDK na spektakl „Mąż mojej żony”. Dwóch aktorów na scenie, niesamowita intryga i… mnóstwo śmiechu!

Niejakiego Zeflika – Ślązaka krwi i kości – odwiedza przybysz z Warszawy, niejaki Edmund. Mężczyźni nie znają się wcale, lecz łączy ich – co okazuje się w trakcie wizyty – jakże istotna rzecz: kobieta. A dokładnie wspólna… żona Helena. Jak poradzą sobie z tym problemem? Czy w jego rozwiązaniu pomogą butelki wypitego alkoholu? Co wyniknie z niezwykłego spotkania?

Wszystkiego dowiecie się Państwo oglądając spektakl w reżyserii Henryka Adamka. Na scenie zobaczymy Dariusza Niebudka (znanego m.in. z występów estradowych oraz pracy w TVS Silesia, śląskich teatrów) oraz Dariusza Wiktorowicza (aktor, reżyser, autor sztuk dla dzieci i młodzieży).

Spektakl „Mąż mojej żony” gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, proponuje również odrobinę refleksji na temat kondycji współczesnego mężczyzny, jak i relacji damsko-męskich w dzisiejszym świecie. To ponad półtorej godziny dobrej zabawy i śmiechu! Tej komedii nie można przegapić!

Bilety w cenie 29 zł do nabycia w kasie kina (po godzinie 15.00) oraz na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl.