Konkurs na świąteczną kartkę – czas start!

Chociaż za oknem piękna, złota jesień i nikt (chyba) jeszcze nie myśli o Bożym Narodzeniu – w MDK zaczynamy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu na świąteczną kartkę! Przedszkolaków i uczniów z całego województwa zapraszamy do twórczości już po raz 26.!

Udział w konkursie plastycznym mogą wziąć przedszkolaki i uczniowie do 8 klasy włącznie. Jakie zadanie stoi przed uczestnikami? Tradycyjnie należy wykonać świąteczną kartkę w formacie A5 (14,8 cm x 21 cm), wykonaną techniką płaską. Prace przygotowane według wytycznych zawartych w regulaminie, można dostarczać do 22 listopada 2019 roku.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas otwarcia wystawy w dniu 9 grudnia 2019 roku o godz. 12.00 w „Galerii pod Glinianym Aniołem” mieszczącej się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie >> XXVI Wojewódzki Konkurs na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową <<