Martwa natura w oczach wyjątkowego artysty

Popołudniu 19 czerwca 2024 roku lubliniecka Galeria pod Glinianym Aniołem wypełniona była po brzegi! I to wszystko za sprawą młodego i bardzo zdolnego artysty. Tego dnia odbył się wernisaż wystawy prac Jakuba Klabisa.

Jakub maluje przepiękne obrazy, są one pełne barw. Widać w nich ogromną wrażliwość na otaczający świat. Jakub tworzy swoje prace z ogromnym profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Poświęca temu sporo swojego czasu i angażuje się w swoją pasję całym sobą. To już kolejna wystawa młodego artysty, tym razem zaprezentował prace, w których inspiracją była martwa natura. I tak zobaczyć mogliśmy piękny bukiet kwiatów, urocze koty, czy kolorową gruszkę.

Jakub prywatnie jest sympatycznym młodym mężczyzną. Nie bez powodu podczas wernisażu, pojawiło się tak dużo osób, które chciały zobaczyć jego prace. Serdeczne gratulacje! Kuba rozwijaj dalej swój talent, niech nigdy nie zabraknie Ci inspiracji i pomysłów. Jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny, a twoje prace jedyne w swoim rodzaju.

Gratulacje składamy także Marzenie Zając, która pracuje razem z Kubą i szlifuje jego talent Jako instruktor umiesz dostrzec często to co nie jest widoczne gołym okiem, dzielisz się ze swoimi uczniami nie tylko cennymi wskazówkami, ale i dobrą energią dzięki której twórcza praca jest pełna radości.  Przez najbliższy miesiąc będzie można zobaczyć wystawę  w lublinieckiej Galerii. Zapraszamy zatem serdecznie, prace są naprawdę warte uwagi!

Zobaczcie fotorelację