Magiczne popołudnie z Teatrem Chrząszcz w Trzcinie i spektaklem ,,O płanetnikach i innych synoptykach”

W czwartkowe popołudnie 1 sierpnia 2024 roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbył się spektakl teatralny dla dzieci ,,O płanetnikach i innych synoptykach’’ w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie. Młodym widzom bardzo spodobało się przedstawienie, publiczność gromkimi brawami podziękowała aktorom za występ!

A kim są płanetnicy? Mogliśmy dowiedzieć się, że są to pewne tajemnicze istoty, które wpływają na aurę pogodową. A jak wiemy pogoda lubi płatać figle. Bo przecież kiedy posadzimy kwiatki w ogródku, to tuż za rogiem już czyha zimna Zośka czy inny ogrodnik. A kiedy pięknie się ubierzemy i chcemy wyjść na spacer, to spadnie na nas ulewny deszcz.

Piękną scenografię do spektaklu stworzyli Marta i Cezary Skroccy, którzy wystąpili na scenie jako para małżeńska, którą spotykają różne bolączki związane ze zmiennością pogody. O akompaniament na akordeonie zadbał Miłosz Kapłon. Dziękujemy bardzo za to popołudnie pełne teatralnych wrażeń, miło było Was gościć w naszych progach!

Zobaczcie fotorelację