Kolejne nagrody dla młodych twórców sekcji plastycznej MDK

Brawa i gratulacje dla zdolnych artystów Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu! Kuba Nikolczuk, Paulina Wrzeciono i Pola Klimas sięgnęli po laury w ???? ??????́????? ????????? ??????????? ?́???? ???????? ??????????̨ ???? ?́???? ??????́?. Wszyscy laureaci są podopiecznymi wspaniałej instruktorki Marzeny Zając.

????? ?????????, III miejsce w kategorii klasy IV – VI

??????? ?????????, wyróżnienie w kategorii przedszkolaki

???? ??????, wyróżnienie w kategorii klasy I – III

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury i Starostwem Powiatowym w Częstochowie. Jego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wkroczenia w świat fantazji i wyobraźni oraz popularyzacja twórczości plastycznej.

Wręczenie nagród nastąpi 8 czerwca 2022r. o godz. 12.00. Nagrodzone i wyróżnione prace można podziwiać w internetowej galerii na stronie www.gokredziny.pl.

Gratulujemy młodym twórcom i ich instruktorce.