Kolejne warsztaty w twórczej strefie miasta!

Warsztaty Twórczej Strefy Miasta 8 września pod czujnym okiem instruktor Moniki Klimzy-Gryc odbyły się warsztaty „wieszaki na rodzinne zdjęcia”.  W ruch poszły sznurki, koraliki, klamerki.

W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się kolejne warsztaty z cyklu „Twórcza strefa miasta – edycja 3”. Są to zajęcia skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, odbywające się od maja do grudnia w lublinieckiej instytucji kultury. Na warsztaty zapisują się całe rodziny, które swój wolny czas chętnie spędzają w twórczy sposób. Prócz rodzinnej integracji, wszyscy członkowie rodziny na każdych warsztatach wykonują coś, co przydaje się wszystkim członkom rodziny.

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie AMICUS.

Zadanie publiczne dofinansowane i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 9677,00 zł (82 % – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania.

Zobaczcie fotorelację