Artyści Studia Wokalnego uświetnili jubileusz

Młodzież ze Studia Wokalnego5 listopada młodzież ze Studia Wokalnego Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu wystąpiła podczas obchodów 45-lecia Lublinieckiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Nadzieja”.

Lublinieckie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nadzieja” od lat działa w naszym mieście, prowadząc Klub Abstynenta „Nadzieja” oraz propagując trzeźwy tryb życia w naszej społeczności. Oferuje poradnictwo dla osób potrzebujących pomocy. Organizuje spotkania, grupy terapeutyczne oraz przygotowuje punkty informacyjno-konsultacyjne.

W tym roku Stowarzyszenie obchodzi jubileusz 45-lecia swojej działalności. Z tej okazji 5 listopada odbyło się uroczyste spotkanie, w którym wzięli udział artyści ze Studia Wokalnego Miejskiego Domu Kultury. Ich występ wywołał uśmiech na wielu twarzach. Zaśpiewali wiele pięknych, niosących nadzieję utworów, takich jak:  „Masz przyjaciela” czy „Nie wie nikt”. Pojawiły się również ponadczasowe przeboje: „Kawiarenki” i „Sen o Warszawie”. Nad przygotowaniem wokalnym młodzieży czuwały instruktorki MDK: Katarzyna Suchara i Magdalena Schlagner.

– Dziękujemy za zaproszenie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Cieszymy się, że ten krótki występ wniósł tak wiele radości. Muzyka to najlepsza terapia pod słońcem! – powiedziała Katarzyna Suchara.

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji pod tym linkiem