Kreatywny czas dla rodziny – warsztaty w MDK!

W wakacje kilkukrotnie przy Miejskim Domu Kultury organizowaliśmy rodzinne warsztaty kreatywne! Razem z uczestnikami przygotowywaliśmy gry planszowe, odnawialiśmy krzesła, ozdabialiśmy pudełka na skarby, tworzyliśmy organizery na ścianę. Od października rodzinne warsztaty wracają do naszego kulturalnego rozkładu!

18 października o godz. 16.00 w MDK będzie okazja do wspólnego stworzenia recyklingowego zegara! Czasomierz do powieszenia na ścianie będzie wykonany z różnego rodzaju materiałów, którym uczestnicy nadadzą „nowe życie”. Wspólnie wykonany zegar będzie odmierzał rodzinny czas, spędzony na zabawie czy wykonywaniu obowiązków! Uczestnicy zajęć na pewno znajdą sposób, by na zegarze umieścić opcję wstrzymującą czas lub wydłużającą czas wolny.  We wszystkich pracach poprowadzi instruktorka Monika Klimza-Gryc.

Zapisy telefoniczne pod numerem 34 351 06 87 – zostały ostatnie wolne miejsca!