Stworzyli prawdziwe ,,Cuda na kiju’’

W dniach 22 – 26 lipca 2024 roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbywały się zajęcia plastyczne pn. ,,Cuda na kiju’’ w ramach tegorocznych ,,Wakacji z MDK’’. Do twórczego działa uczestników inspirowała prowadząca Marzena Zając. Kreatywnym pomysłom nie było końca!

Czasami nawet nie zastanawiamy się, jak łatwo jest podarować rzeczom ,,drugie życie’’. Zeschnięte pędy bambusa wydają się być już bezużyteczne. Uczestnicy zajęć plastycznych ,,Cuda na kiju’’ pomalowali je farbami i stworzyli z nich piękne i oryginalne łapacze snów. Podczas warsztatów dzieci na kartkach namalowały również pastelami i farbami obrazy, które z pomocą instruktor zalaminowały i oprawiły w bambusowe ramki. Instalacje ozdobiły teren przy tarasie Miejskiego Domu Kultury. To był miło i twórczo spędzony czas, dziękujemy, że byliście razem z nami! Niech wasze kreatywne pomysły nigdy was nie opuszczają.

Zobaczcie fotorelację