Zapraszamy do obejrzenia wystawy ,,Leśna Galeria’’

Od 17 listopada do 17 grudnia 2023 roku w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu zobaczyć będzie można wystawę fotografii autorstwa Marka Kaziaka pn ,,Leśna galeria’’. Dajcie się porwać na wyprawę leśnymi ścieżkami i zobaczcie piękno otaczającej nas przyrody w obiektywie.

Marek Kaziak to leśnik, pedagog, członek Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego – Sekcji Drzew Pomnikowych oraz laureat Konkursu na Najgrubsze Drzewo Lasów Państwowych. Jak sam o sobie mówi – oprócz wielkiej miłości do przyrody jego sercu jest bliski również rock progresywny i poezja śpiewana. Oprócz wystawy fotografii zaprezentuje się już 7 grudnia 2023 roku o godzinie 18:30 podczas prelekcji ,,Najgrubsze drzewa w Polsce’’. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac i uczestnictwa w spotkaniu, wstęp jest bezpłatny.

Wystawa fotografii Marka Kaziaka ,,Najgrubsze drzewa w Polsce''