Spektakl ,,Alicja w krainie czarów” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego FORTE

W poniedziałkowe przedpołudnie 25 września 2023 roku w Miejskim Domu Kultury było bajkowo. Na scenie wystąpili aktorzy Teatru Muzycznego FORTE ze spektaklem ,,Alicja w krainie czarów”. Dzieci z okolicznych placówek przedszkolnych i szkolnych, które wzięły udział w wydarzeniu były zachwycone przedstawieniem.

Wszyscy zgromadzeni nie mogli się napatrzeć na kostiumy, w które ubrani byli występujący.  Po prostu unikatowe i wyjątkowe. Piosenki śpiewane podczas widowiska wprowadzały sentymentalny klimat, który podkreślony został przez iluminacje świetlne. Gra aktorska pełna była ekspresji i profesjonalizmu.

Dzieci obdarzyły Alicję oraz pozostałych bohaterów niezmierną sympatią. Na zakończenie aktorzy zrobili sobie razem z młodymi widzami pamiątkowe zdjęcie. To była przyjemność gościć profesjonalistów na naszej scenie, dziękujemy.

Zobaczcie fotorelację