Łapcie paczki na Dzień Jeża

Dzień Jeża - instrukcja wykonania wełnianego jeżaDzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Jeża, a to oznacza, że możecie złapać paczkę kreatywną od Miejskiego Domu Kultury! Wystarczy, że odnajdziecie nas na mieście pomiędzy MDK a rynkiem miejskim w Lublińcu. Będziemy czekać od godz. 15.00

Paczki przygotowane zostały z okazji Światowego Dnia Jeża. Zajdziecie  w nich materiały potrzebne do wykonania własnego wełnianego jeża. Z krótkiej informacji dowiecie się również, dlaczego jeże są pożyteczne oraz co zrobić gdy spotkamy to sympatyczne zwierzątko?

Zdjęcia waszych dokonań możecie wrzucać pod postem. Nasz kulturalny jeż będzie zachwycony!

Zapraszamy naszych gości z Ukrainy do wspólnej zabawy!

Jeśli nie uda Wam się zdobyć paczki, możecie pobrać szablon umieszczony pod tym linkiem
Pamiętajcie, że szablon musi być wydrukowany na grubym papierze. Możecie także nakleić go na tekturę.
Życzymy miłej zabawy! 🙂