,,12 sposobów na zdrowie’’ – baw się razem z MDK!

Grafika informująca o zabawie ,,12 sposobów na zdrowie'' W związku z obchodami jubileuszu 60-lecia istnienia Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu i hasłem promującym ten wyjątkowy dla Nas rok ,,Kultura na zdrowie’’ przygotowaliśmy zabawę, do której uczestnictwa serdecznie zapraszamy.

By wziąć w niej udział, należy pobrać plansze w Galerii pod Glinianym Aniołem, a potem co miesiąc śledzić fanpage MDK lub stronę gdzie będą publikowane wierszyki, a wraz nimi zadania do wykonania. Każdy miesiąc to inny sposób na zdrowie i nowe zadanie, którego wykonanie trzeba udokumentować na zdjęciu.

Następnie swoje kroki należy skierować do Galerii pod Glinianym Aniołem po stempel, który zostanie naniesiony na planszę. Ci z Was, którzy zapełnią całą planszę, otrzymają nagrody.

Plansze możecie odbierać od dzisiaj w Galerii pod Glinianym Aniołem, która czynna jest w godzinach 15.00-21.00 zgodnie z publikowanym grafikiem.

Uwaga! Uwaga! Mamy dla Was pierwszy sposób i zadanie w naszej zabawie: „12 sposobów na zdrowie”. Koniecznie przeczytajcie wierszyk!

Jeśli już wiecie o jaki sposób chodzi zróbcie zdjęcie, które będzie pełne dobrego humoru i wywoła uśmiech na twarzy u innych. Zabierzcie zdjęcie ze sobą, przyjdźcie do naszej kawiarni po planszę i pierwszy stempel 🙂  Czekamy na Was, do zobaczenia 🙂

Styczeń >>>

Luty >>>