Znakomita komedia teatralna „Kobieta na zamówienie” już wkrótce w MDK!

O jakiej kobiecie marzy każdy mężczyzna? O kobiecie idealnej! Ale czy taka w ogóle istnieje?

Bill nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona – niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet.

Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent puka do drzwi… 🙂 Cóż rzec – trzeba uważać, o czym się marzy!

1 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy na przezabawny spektakl w reżyserii Marcina Sławińskiego, pt. „Kobieta na zamówienie”! W rolę Billa wcielił się Jacek Kawalec. Za postacią tytułowej kobiety kryje się wyśmienita aktorka, Beata Zarembianka. Na krok nie ustępuje jej Dariusz Niebudek w roli przyjaciela Billa, Leona.

Bilety już do nabycia w cenie 70 zł w kasie kina oraz na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl

Muzyka: Jarek Babula

Scenografia i kostiumy: Barbara Guzik