Zbiórka darów na rzecz Ukrainy

Wszystkich ludzi dobrej woli z naszego miasta i regionu prosimy o wsparcie dla Ukrainy. W Lublińcu organizowana jest zbiórka, która potrwa do poniedziałku włącznie ❤️ Dzięki wsparciu o. Mariusza Michalika dary trafią do Misyjnego Zgromadzenia Świętego Andrzeja Apostoła w Iwano – Frankowsku, w którym znajdują się kobiety i dzieci z ostrzelanych terenów.

Potrzebne są:

? żywność  z długim terminem przydatności: konserwy, makarony, olej itp.

? środki opatrunkowe, woda utleniona, bandaże, środki przeciwbólowe, antyseptyczne, gaziki, spirytus itp.

? środki czystości

? generatory prądotwórcze o dużej mocy

? koce termiczne

Rzeczy można przynosić w sobotę i niedzielę:

? od godz. 9:00 do 14:00 do biura poselskiego prof. Jerzego Buzka przy ul. Oświęcimskiej 10

? od godz. 14:00 do 22:00 do Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu – dary należy zostawić w szatni

poniedziałek natomiast dary można przynosić od godz. 7:00 do 17:00 do Centrum Obsługi Mieszkańców i Urzędu Miejskiego ☝️

Prosimy nie przynosić ubrań.

Stańmy razem i wesprzyjmy razem Ukrainę❣️